آمازون محبوبترین برند

آمازون محبوبترین برند میان مصرف کنندگان

آمازون محبوبترین برند

طبق تحقیقات انجام شده، آمازون توسط مشتریان محبوب ترین برند نامگذاری شده است و پس از آن خرده فروشانی نظیر مارک و اسپنسر، جان لوییس، سینزبری و تسکو قرار دارند.

این تحقیق که توسط DMA انجام شده بود، نشان داد که آمازون تنها نام تجاری است که در بین تمام پنج بخش مختلف (نظیر خرده فروشی، تکنولوژی و سرگرمی) وجود داشته است.

در میان برندهای خرده فروشی آمازون محبوب ترین برند بوده است و در زمینه بازی و سرگرمی پس از نفلیکس جایگاه دوم را به خود اختصاص داده است، و از نظر مصرف کنندگان چهارمین برند محبوب تکنولوژی به شمار آمده است.

این نتایج نشان دهنده قدرت آمازون در بین مصرف کنندگان امروزی است.

راشل الدیگییری، کارشناس DMA، گفته است: “جالب است که بدانید که آمازون در چند بخش به عنوان برند محبوب انتخاب شده است.

آمازون ترکیبی از آشنایی، سهولت و انتخاب است که با یکدیگر پیشنهاد مناسب را به مشتری ارائه میدهند،و به مصرف کننده مکانی برای انتخاب یکباره و پاسخگویی به نیازهای خود میدهد.

محدوده وسیع محصولات و سرویس ها، مصرف کنندگان را جذب می کند تا با برندهایی که آنها می شناسند و دوست دارند، کار کنند.“

این آخرین دیدگاه ها از DMA است که در گزارش مشارکت مشتریچگونه مورد اعتماد باشیم و وفاداری را جذب کنیم آمده است. که در خصوص همکاری با Pure360 و Foresight Factory آمده است.

هنگامی که صحبت از پنج برند محبوب میشود، مصرف کنندگان احساس می کنند که وفاداری واقعی به این برندها دارند، تا اینکه بخواهند آن ها را فقط بر اساس راحتی یا عادت انتخاب کرده باشند.

مطالب بیشتر
مک دونالد ژاپن بخاطر تبلیغ گمراه کننده رست بیف برگر عذرخواهی کرد

بخصوص مشتریان جان لوئیس و مارک و اسپنسر، با 89٪ و 88٪ به ترتیب با این مورد موافقت کردند.

جالب توجه است، دو سوم (67٪) افرادی که آمازون را به عنوان برند مورد علاقه خود انتخاب کرده اند، به دلایل واقعی وفادار به نظر می رسند.

با این حال، یکی از هر سه نفر (33٪) گفته اند که آنها برند مورد علاقه ای ندارند و تقریبا دو پنجم آن ها (٪۳۹) نسبت به برندها و شرکت ها نسبت به سال قبل وفاداری کمتری احساس میکنند.

منبع: netimperative

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید