آنچه در بازاریابی 2018 گذشت

آنچه در بازاریابی ۲۰۱۸ گذشت

آنچه در بازاریابی 2018 گذشت : بازاریاب ها دیدگاه های خود را به اشتراک میگذارند

بازاریابان لحظات کلیدی خود که باعث تغییر این صنعت شده است به اشتراک میگذارند و میگویند که چگونه بر روی کارهای آنها تاثیر گذاشته است

کیتی مک آلیستر، مدیر بازاریابی TUI در بریتانیا و ایرلند:

سال گذشته ما از تامسون به TUI تغییر نام دادیم.

حین این برندسازی مجدد حواسمان به نیاز برای انجام این برندسازی با توجه به قوانین تامسون بود، و در عین حال چهره تازه ای از TUI ارائه دهیم.

شاید به همین دلیل است که کمپینی که ایجاد کردیم امسال بیشترین تاثیر را برای من از زمان بنیان نهادن شرکت تا زمانی که به دنیال مدرن سازی آن بودیم، بوده است.“

بانک لیودز، با کمپین به راه انداختن اسب ها، راهی قدرتمند برای نشان دادن کارهایش در فضایی متفاوت با یک کاربرد تخلیل از اسب سیاه معروف کرد.

من حتی فکر میکنم که راهکار برجسته Army واقعا حیرت انگیز و درخور توجه است.

به تصویر کشیدن سربازان جوان حقیقی داستان های قابل باوری تعریف میکند و این حس را به افراد میدهد که این شرکت برای مخاطبان هدف بسیار معتبر و قابل اعتماد است.

 

نیل کربی، مدیر بازاریابی بوپاگلوبال:

سال ۲۰۱۸ سالی بود که اتفاقات خوبی در آن افتاد.

خیلی وقت پیش نبود که سلامتی به تشخیص بیماری محدود میشد، اما اکنون ما شاهد این هستیم که مشتریانمان به صورت روزانه سلامت تر میشوند، آن را فعالانه پیگیری میکنند که این شامل سلامت ذهنی و جسمی و همچنین سلامت عاطفی میشود. این بع معنی زندگی طولانی تر و بهتر است. “

مطالب بیشتر
سمینار دیجیتال مارکن ۲۰۱۸

انقلاب سال ۲۰۱۸ یک نقطه شروع در گروه های مختلف توسط برندهایی بود که به طور سنتی در صنعت سلامت و بهداشت کار نکرده اند.

برای مثال، استارت آپ هایی مانند بابیلون و شرکت هایی نظیر فیلیپس شروع به بیان داستان های برندی در خصوص سلامت کرده اند.

در سال ۲۰۱۸ مشتریان ما نسبت به سلامت خود از همیشه آگاه تر شده اند و به طور فزاینده ای بدنبال یک شریک واقعی برای بهداشت و درمان خود میگردند که به آن ها یک راهکار جامع برای نیازهایشان ارائه دهد و از برنامه های سلامت آن ها برای کنترل سلامت با طیف سیعی از مزایا استفاده کند.

روری مکینتر، مدیر بازاریابی جیمباکس:

امسال سالی بود که در آن مشتریان درخواست بیشتری برای پایداری داشتند و برندها به این درخواست گوش دادند.

ما دست بکار شدیم، که برای رفع این نیاز باید دستمال مرطوب های خود را تغییر دهیم و یا شیشه های آب استیل ضد زنگ و قابل استفاده معرفی کنیم.

این فکرها ذهنیت ما را تغییر داد و با یک تجربه برند فوق العاده به روشی که ارزش های درحال تغییر در جامعه را نشان میداد، برای مشتریان فراهم کردیم.

پیت مارکی، مدیر ارشد بازاریابی TSB:

۲۰۱۸ سالی بود که حرکات جسورانه ای توسط برندهای خرده فروش بزرگ که بدنبال پیشرفت شجاعانه ای توسط تمرکز بیشتر و توانایی بیشتری نسبت به قبل بوده اند، بود (برندهایی نظیر جان لوئیس).

۲۰۱۹ برای من برندهایی است که ارتباطات قوی تری در دنیای GDPR با فرصت هایی برای خلق تجربیات برند بهتر هستند، خواهد بود. “

مطالب بیشتر
همگامی با تغییرات بازاریابی

دانیل آتکین، مدیر ارشد برند کوداک:

مدیر عامل شرکت پاتاگونیا [رز مارشاری] اعلام کرد که قصد دارد ۱۰ میلیون دلار کمک بدون مالیات را برای مبارزه با تغییرات اقلیمی آمریکا پرداخت کند که این مورد بسیار قابل توجه است.

همچنین تبلیغ نفت پالم ایسلند به جای استفاده از روند سنتی آن، با تبلیغ یک یدک کش که چراغ های قلبی کریسمس را حمل میکرد نشان داده شد.

تبلیغات کریسمس برای خود فرمولی دارند که جان لوئیس آن را چند سال گذشته اجرا کرده است و به نظر من جالب بود.

تبلیغ بعدی متعلق به نایک بود که برای یکی از هیچ چیز لندن را شکست نمیدهد، اجرا شد. به نظر من راه بسیار جالبی برای افزایش اینفلوئنسرها هم در دنیای مجازی و هم محله ها بود؛ در حقیقت بر روی یک موضوع نوری تاباند که به نظر مربوط به جوانان لندن میشد.

برای من اینکار به معنی این بود که شرکت ها چگونه از پولشان و اعتبارشان به روشی که میخواهند استفاده میکنند تا مسائل واقعی را پوشش دهند.

مورد پاتاگونیا، اساسا بر روی دولت تمرکز شده بود که بسیار جالب است.

شرکت ها در حال صعود هستند و دولت در حال سقوط. چیزی که واقعا به عنوان یک موضوع واقعا وجود دارد و جالب است.

به نظر من اینها مواردی بودند که شما در آینده خواهید دید.

این چیزی است که مصرف کنندگان میخواهند، آنها بدنبال اصالت و هدف هستند.

این برای من یعنی آینده برندها. بازاریابان درباره اقتصاد زیاد صحبت میکنند و شما کسب و کارهایی درباره آنچه دولت ها باید انجام دهند اما موجب هرج و مرج میشود، فکر میکنید.”

مطالب بیشتر
سرمایه گذاری برای ساخت ربات بازاریابی

منبع: مارکتینگ ویک

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید