رنو بدونه راننده

رنو بدونه راننده برای سرگرم کردن رانندگان ماشین های روباتی، با مجلات قرار داد می بندد

 

رنو بدونه راننده

وقتی کارلوس گوسن ، مدیرعامل رنو SA میخواشت برنامه مجموعه محصولات مورد استفاده در خودروسازی ها را برای ایجاد سرگرمی در وسایل نقلیه بدون راننده آینده گسترش دهد، سهام یک شرکت رسانه ای را خریداری کرد. 

گوسن در بیانیه ای اعلام داشت که این خودروساز فرانسوی ۴۰ درصد از سهام گروه چالش، که ناشر مجله اقتصادی هفتگی و همچنین چهار مجله علمی و تاریخی ماهانه است، را خریداری خواهد کرد.

رنو و گروه رسانه های فرانسوی بر روی محتوای جدیدی که مختص وسایل نقلیه مستقل طراحی شده است، کار خواهند کرد. 

مدیر عامل شرکت چالش، کلاود پدریل، در سرمقاله ای که در وب سایت خود منتشر کرد، نوشت:”بعد از گوشی های هوشمند که با کیوسک های دیجیتال خود کانال های جدیدی را باز کردند، بخش خودرو نیز تبدیل به ابزاری برای به اشتراک گذاشتن اخبار با انواع جدیدی از محتوا می شود.”

این قرارداد غیرمعمول نشان دهنده حرکت خودروسازان از منطقه آرامش خود به سمت وسایل نقلیه ای است که به سمت یک ماشین متصل به آینده، خودگردان می روند که اینکار با میزبانی شرکت های جدیدی مانند اپل و شرکت ارائه دهنده خدمات سواری اوبر انجام میشود.

پرنر گفت: گوسن، که مدیریت اتحادیه رنو نیسان میتسوبیشی را برعهده دارد، برای نخستین بار در سپتامبر در مورد سرمایه گذاری با شرکت چالش صحبت کرد.

این اتحادیه قصد دارد تا سال ۲۰۲۲ خودروی کاملا اتوماتیک خود را بسازد و در تلاش است تا خدمات روبو تاکسی را نیز ارائه دهد.

رنو گفت: «با توسعه وسیله نقلیه بدون راننده، کاربران وقتی در ماشین هستند، زمان بیشتری را صرف فعالیت های دیگر در حالی که در ماشین می کنند.»

مطالب بیشتر
بازاریابی شبکه ای ضربه ای به اقتصاد کشور

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید