ابزار بازاریابی

استفاده از تشخیص چهره در بازاریابی

ابزار بازاریابی

ابزار جدیدی که از قابلیت تشخیص چهره استفاده می کند تا به مشتریان بر اساس واکنش هایشان پیشنهاد خرید دهد

انتخاب سفر تعطیلات می تواند دشوار باشد، به معنای واقعی کلمه یک دنیا انتخاب وجود دارد که باید از بین آن ها تصمیم بگیرید.

اما اگر فناوری به شما در انتخاب هایتان کمک کند چه؟

ما درباره AI که گزینه هایی را براساس جستجوهای پرطرفدار رده سنیتان به شما پیشنهاد میدهد، صحبت نمیکنیم.

درباره ابزار جدیدی که توسط شرکت مسافرتی آنلاین ebookers.com معرفی شده است حرف میزنیم که  از ویژگی های تشخیص چهره و صفحه نمایش چند منظوره برای نشان دادن مقصد سفر بر اساس واکنش های کاربر به منظور نمایش گزینه های مختلف استفاده می کند.

ابزار آنلاین SenseSational بدین صورت کار میکند که در مراحل مختلف سفر ویدیویی از کاربر را نشان داده، و واکنش های صورت وی و جایی که به آن خیره شده است را در طول سفر دنبال میکند.

ضبط این داده ها از کاربر به این ابزار این امکان را میدهد تا از این داده ها برای محاسبه یافته ها و ارائه مجموعه ای از مقصدهای خاص کاربر را به وی نمایش دهد. 

مارک مک کینا، مدیر تجاری در ebookers.com، توضیح می دهد: “تکنولوژی جدید انقلابی در بخش سفر ایجاد کرده و و به دنیای دیجیتال ما این امکان را میدهد تا شخصی سازی  شده و از حس های مختلف استفاده نماید و با این روش مسافران قبل از اینکه بلیتی خریداری کنند، تجربه سفر را خواهند داشت.”

سفر در عصر دیجیتال

مطالب بیشتر
۴ ابزار آنلاین که به توسعه برند شخصی کمک میکند

رسانه های اجتماعی روش های به اشتراک گذاری تجربیات سفر توسط افراد و برنامه ریزی افراد برای مقاصدی که میخواهند به آنجا بروند را دگرگون کرده است.

سایت هایی مانند اینستاگرام پر از تصاویر و ویدیوهایی از تجربیات حقیقی است و به افراد اجازه منتشر کردن حد و مرزهای خود را میدهد. 

SenseSational، ebooker.com به دنبال این ویژگی کلیدی عصر دیجیتال هستند. با مشاهده واکنش مشتریان به تصاویر و فیلم های مختلف سفر، این شرکت ها قادر به ارائه خدمات بهتر و هدفمند تر به مشتریان خود هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید