افزایش تاثیر گذاری با طراحی اونیفورم جدید

افزایش تاثیر گذاری با طراحی اونیفورم جدید

افزایش تاثیر گذاری با طراحی اونیفورم جدید

خطوط هوایی Sichuan برای افزایش تاثیرگذاری بین المللی از اونیفورم جدید خود رونمایی کرد

خطوط هوایی سیچوان، لباس جدید خدمه کابین را به عنوان بخشی از برنامه پرواز بین المللیمسیر پاندااعلام کرد. طراحی کلاسیک قرمز و سیاه که نشان دهنده شور و عقلانیت است، هدف از تبلیغ تصویر هواپیمایی و بالا بردن مشخصات آن در سطح جهانی است.

 طراحی اونیفورم جدید الهام گرفته از رنگ خطوط هوایی سیچوآنسیچوان قرمزاست، لباس جدیدی برای خدمه کابین زن از یک قطعه قرمز، یک کت و شلوار سیاه و سفید، کت و شلوار قرمز، پالتو زمستانی سیاه و کلاه سیاه ساخته شده است.

لباس مردانه دارای یک پیراهن سفید با طراحی خط قرمز و یک تیک قرمز بر روی جیب کت است.

شیی زوئی، مدیر کل شرکت هواپیمایی سیچوان، گفت: “لباس جدید ما که هفتمین لباس این ایرلاین است با الهام از رنک قرمز شرکت هواپیمایی سیچوان که نشان دهنده مهمان نوازی و احساسات است و همچنین طعم تند غذاهای سیچوان است، ساخته شده است. 

زوئی افزود: “ما می خواهیم در اولین تاثیری که بر روی مسافران میگذاریم، عناصر چینی و طعم غذاهای سیچوان را نشان دهیم که این کار از طریق طراحی جدید همراه با سرویس های حرفه ای انجام میشود“.

خطوط هوایی سیچوان هر پنج تا ده سال یکبار لباس خود را بازسازی می کند.

از سالن های پیراهن توپ پولکا با لباس های سفید در سال های اولیه تا طراحی شفاف قرمز با کمربند بر روی کمر، هر طراحی، بیانگر تصویر هواپیمایی در طول مراحل مختلف توسعه آن است.

مطالب بیشتر
دیجی مارکن - کنفرانس دیجیتال مارکتینگ ۲۰۱۸ - در خاورمیانه 

شرکت هواپیمایی در حال حاضر دارای بزرگترین ناوگان ایرباس در چین است و ازمسیرهای پانداکه آسیا، اروپا، اقیانوسیه و آمریکای شمالی را به هم متصل می کنند مشهور است.

خطوط هوایی سیچوان با انتشار جدیدترین فرم های خدمهی کابین خود، همراه با معرفی جدید هواپیماهای مسافری A350، تمایل دارند تصویر بین المللی خود را افزایش دهند.

منبع: مارکتینگ اینتراکتیو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید