بازارسازی

نوکیا گوشی های جدید خود را به بازار عرضه میکند

بازارسازی نوکیا برای گوشی های جدید نوکیا

نوکیا جاه طلبی های اسمارت فون خود را با دستگاه های جدید و یگپارچه سازی سیستم های عامل دیگر را طراحی می کند.

کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۸: نوکیا بلندمدت ترین جاه طلبی خود را برای تبدیل شدن به یکی از بازیگران اصلی تلفن هوشمند در دنیا با پنج گوشی هوشمند جدید و ارتقا ۸۱۱۰ تبدیل شود.

۲۰۱۸ سالی خواهد بود که نوکیا “doubles down” و تلاش میکند تا وارد بازارهای جدید شود، شرکت مادر HMD Global می گوید، به نظر می آید در بازار جهانی اسمارت فون با لایک های سامسونگ، اپل و هوآوی رقابت خواهد کرد.

یوگو سارویکاس، مدیر اجرایی HMD در کنفرانس مطبوعاتی کنگره موبایل در روز یکشنبه (۲۵ فوریه) گفت سال ۲۰۱۷ به نوکیا فرصت «متفاوت فکر کردن در مسابقه تکنولوژي و تمرکز مجدد بر روی آنچه واقعا برای مشتریان اهمیت دارد را داد

و از آنجایی که برای گسترش جهانی آماده میشود سال ۲۰۱۸ «سال بحرانی» برای این برند خواهد بود.

سارویکاس گفت: « هدف ما در بلند مدت این است که تبدیل به یکی از بهترین گوشی های جهان شویم

«امسال پورتفولیوی محصولات خود را گسترش خواهیم داد، حضورمان را در بازارهایی که قبلا وارد آن ها شده ایم عمیق تر خواهیم کرد و به طور انتخابی وارد بازارهای جدید خواهیم شد. ما نوآوری را که ارزش بیشتری به زندگی شما می افزاید به همراه می آوریم

سال گذشته، نوکیا در کنفرانس سالانه موبایل و تکنولوژی در بارسلونا شرکت کرد تا ۳۳۱۰ سنتی را دوباره بازگرداند.

مطالب بیشتر
بن و جری به Scoopitiam سنگاپور می پیوندد

سرویکاس روز یکشنبه گفت که تلفن های آماتور همیشه «قدرت کلیدی» نوکیا بوده اندو امسال نوکیا از بهسازی یک مدل کلاسیک رونمایی میکند: این گوشی همان ۸۱۱۰ اسلایدر قدیمی ، با نام مستعار «تلفن موزی» از فیلم ماتریکس است.

8110 4G یکی از پنج مدل جدید در MWC 2018 بود که در کنار نوکیا 6 ساخته شده است و دارای تکنولوژی تشخیص چهره می باشد که به مالک اجازه می دهد فقط با نگاه کردن به گوشی آن را باز کند.

نوکیا 1، یک گوشی هوشمند مبتنی بر هدف در بازارهای نوظهور؛ Nokia 7 Plus Premium و Nokia 8 Sirocco با قیمت مناسب همانند گلکسی سامسونگ است.

منبع: AMA

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید