مرکز تجارت ترکیه و بازاریابی تجاری

بازاریابی مرکز تجاری ترکیه در تهران

مرکز بازاریابی تجاری ترکیه در تهران به منظور بازاریابی کالاهای ترک

بازاریابی تجاری

یکی از اهداف مراکز تجاری ترکیه در تهران بازاریابی محصولات ترک در ایران می باشد و در این مرکز فروش کالاهای ترک انجام نمیگیرد و تنها بستری برای تعامل بیشتر فعالان اقتصادی و بازرگانان بین دو کشور می باشد.

به گفته معاون توسعه بازارهای صادراتی سازمان توسعه تجارت، میرهادی سیدی هدف مرکز تجارت ترکیه در تهران تسهیل روند تجارت، بازاریابی ، سرمایه گذاری، انتقال تکنولوژی و مواردی از این دست می باشد.

ایران نیز در سایر کشورها دارای چنین مرکزی می باشد و فعالیت های بازارایابی در بین کشورهای گوناگون در جهان انجام میشود و این یک اقدام متقابل است.

وی در ادامه ابراز داشت بر اساس مصوبه سال گذشته وزارت صنعت، معدن و تجارت برندهای خارجی باید در داخل کشور ایران نمایندگی هایی ایجاد کرده و بخشی از محصولات خود را در داخل کشور تولید نمایند و تولید کالاهایی با برند خارجی در ایران با سهم ۲۰ درصدی آغاز گردید و به مرور زمان به عدد ۵۰ درصد خواهد رسید.

این تصمیم گیری ها با هدف همکاری و تعامل بیشتر صنعت پوشاک در داخل کشور با برندهای خارجی بویژه ترکیه اتخاذ شده است.

ارتباط بیشتر با دنیا و همکاری های مشترک با صاحبان برندهای معروف مزایای بی شماری نظیر انتقال تکنولوژی، سبک مدیریت جدید، بهره مندی از فناوری روز، بهبود کیفیت ، کاهش هزینه تولید، ایجاد قیمت رقابتی، بهبود صادرات، کارآفرینی، توسعه سرمایه گذاری و بسیاری موارد دیگر می شود.

مطالب بیشتر
کمپین فولکس واگن در شانگهای
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید