بازاریابی سالن زیبایی در سال ۲۰۱۷ به چه صورت خواهد بود

بازاریابی سالن زیبایی و ماساژ در ۲۰۱۷

روندهای بازاریابی سالن زیبایی و ماساژ در سال ۲۰۱۷

بازاریابی سالن زیبایی

با توجه به شرایط کنونی بازار، میدانیم که بازاریابی های سنتی و به روش قبل دیگر پاسخگو نبوده و نمیتوانند مشتری های مورد نظر ما را جذب نمایند.

در زیر به روندهای بازاریابی سال ۲۰۱۷ که سالن های زیبایی و مراکز ماساژ باید به آن ها توجه داشته باشند آورده شده است:

موبایل

اکنون دیگر تقریبا تمام مشتریان شما از گوشی های هوشمند استفاده میکنند و موبایل در سال ۲۰۱۷ نقش مهمی در کسب و کارها بازی میکند.

از آنجایی که مشتریان از اینترنت و دستگاه هایی هوشمند خود بیش از هر زمان دیگری برای خرید اقلام موردنیاز خود، رزرو کردن سفر و موارد دیگر استفاد میکنند، سالن زیبایی یا ماساژ شما باید در بازاریابی ، نرم افزارهای موبایلی را جای دهند.

خدمت رسانی به مشتریان اهل موبایل شما ورود به زندگی روزمره مشتریان و همچنین قوت بخشیدن به روابط شما با مشتری را آسان میکند.

برخی از تغییراتی که باید در نظر بگیرید:

  • ایجاد ایستگاه شارژ
  • ارائه wifi
  • ایجاد وب سایت سازگار با موبایل
  • نوبت دهی آنلاین
  • تایید وقت قرار و یادآوری با SMS
  • ساخت یک اپلیکیشن برای کسب و کارتان

اپلیکیشن ها

یکی از بزرگ ترین روندهای بازاریابی بوسیله تکنولوژی در سال ۲۰۱۷ اپلیکیشن های موبایل خواهند بود.

در حالی که افراد بیشتر زمان خود را در موبایل های خود سپری میکنند، اپلیکیشن ها المان های ارتباطی بین شما و مشتریانتان را فراهم می آورند.

انتظار میرود در سال های پیش رو شاهد اپلیکشن های بیشتری در زمینه های گوناگون و کسب و کارهای متفاوت باشیم.

مطالب بیشتر
سمینار فارستر CX سنگاپور

میز پذیرش جدید

تغییرات زیادی در میز پذیرش بوجود آمده است. صنعت هوشمندتر، سریع تر تکنولوژی در سال ۲۰۱۷ نیاز به وجود یک میز پذیرش فیزیکی را حذف خواهد کرد.

میزی چوبی که بین فرد پشت میز و مشتری فاصله ایجاد میکند.

این تغییر در تکنولوژی به متصدیان میز پذیرش شما این امکان را میدهد تا با از بین بردن  که تبدیل به مراکز سود شما تبدیل شوند؛ دیگر روز تعطیل وجود ندارد و به طور کلی درآمد را افزایش میدهد.

میز پذیرش جدید به یک نرم افزار وصل میشود که به صورت نمادین زمان پذیرش را کاهش میدهد، امور تلفنی و دیگر وظایف معمولی در میز رزرو را به انجام میرساند.

این تکلنولوژی به پرسنل میز پذیرش شما این امکان را میدهد تا به هماهنگ کنندگان امور مهمانان تبدیل شوند، و وقتی بیشتری را بر روی خدمات مشتری، افزایش هزینه های بلیت، نوبت دهی به مشتیان و بهبود کلی تجربه مشتریان اختصاص دهند. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید