بازاریابی مشارکتی

دیجی و پتروناس وارد بازاریابی مشارکتی شدند

دیجی و پتروناس وارد بازاریابی مشارکتی شدند

شرکت های Digi و (PETRONAS Dagangan Berhad (PDB یک قرارداد همکاری دیجیتال جامع و منحصر به فرد را برای ترکیب برنامه های بازاریابی و پاداشی، و نیز کشف نقاط ضعف دو شرکت برای به اشتراک گذاری و افزایش سودآوری از مزایای کسب و کار و مشتریان، امضا کردند.

این همکاری باعث تقویت Digi و شبکه ۱۵۰۰۰ مشتری وی و درک نقاط ضعف آن ها شد و PDB را قادر ساخت تا طیف گسترده ای از خدمات را به مالزیایی هایی که مشتری این شرکت بودند، ارائه دهد. سخنگو از بیان ارزش پولی این شراکت زمانی که در خصوص A + M سوال گشت، سرباز زد.

بخشی از این مشارکت، همکاری در بخش بازاریابی مشارکتی بین دیجی و شرکت iFleet در زمینه پرداخت دیجیتال میشود. 

PDE در برنامه های پرداخت با کارتهای fleet، پتروناس اسمارت پی مشارکت دارد. دیجی برای راهکار مدیریت پرداخت خود انحصارا از اسمارت پی پتروناس اسفاده می نماید، که این موجب ایجاد سهولت بیشتر، صرفه جویی و ایجاد ارزش ماهیانه میشود. 

این دو شرکت همچنین در حال برنامه ریزی برای بررسی برنامه های پاداشی از سوی هر دو طرف هستند و بدنبال روش هایی برای سود بردن مشتریان و مشترکان طرفین هستند.

انتظار میرود تا نیمه دوم سال ۲۰۱۸ این همکاری به چیزی فراتر از یک همکاری ساده مبدل شود. 

در این میان، مصرف کنندگان قادر خواهند بود از سرویس های انتخابی خود نظیر عضویت در خط Digi یا کسب اعتبار مجدد در بیش از ۲۰۰ ایستگاه PETRONAS بهره مند شوند، که این تعداد ایستگاه راحتی بیشتری برای مشتریان به همراه می آورد.

مطالب بیشتر
نمایش تبلیغات در فضا

دکه های Digi نیز در پمپ بنزین های PETRONAS نصب خواهد شد تا کار را برای موتورسوارانی که به دنبال خدمات خاص هستند، آسان کند. علاوه بر این، شهروندان مالزی می توانند با استفاده از برنامه e-wallet  در ایستگاه های PETRONAS پرداخت داشته باشند. 

به گفته آدرین آزلی، مدیر بازرگانی PDB، این مشارکت به دنبال بهبود تجربه مشتر در پمپ بنزین ها می باشد و تلاش میکند تا خدمات و محصولات دیجیتالی بیشتری برای مصرف کنندگان ایجاد نماید.

منبع : مارکتینگ اینتراکتیو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید