برند

۴ ابزار آنلاین که به توسعه برند شخصی کمک میکند

یک برند شخصی قوی همه چیز را آسان تر میکند. 

اینترنت منبعی باور نکردنی برای کسانی است که به دنبال ایجاد یک برند قوی هستند.

این می تواند برای شما پلتفرمی را ایجاد نماید که توسط آن به مخاطبین جهانی، مختص صنعت خودتان، دسترسی داشته باشید و کمک میکند تا موقعیت خود را به عنوان یک رهبر متخصص ایجاد نمایید.

برای رسیدن به یک برند شخصی قدرتمند، لازم است تا از این ابزارها استفاده نمایید.

۱- گروه های فیس بوک

تقویت برند شخصی شما مستلزم این است که به سمت شخصی سازی بروید، و برای اینکار پلتفرمی بهتر از فیس بوک وجود ندارد.

یکی از تاثیرگذارترین روش های برقراری ارتباط با افراد در یک صنعت خاص، بواسطه گروه های فیس بوک است. 

یک گروه ایجاد کنید، سپس از مخاطبان خود را برای پیوستن به این گروه دعوت کنید. لیست ایمیل شما و فالورهای رسانه های اجتماعی مکان بسیاری خوبی برای شروع به کار است.

من بسیار به شما توصیه میکنم که یک گروه خصوصی ایجاد کنید و اعضا را قبل از اضافه کردن آنها تایید کنید.

این پروسه غربالگری به شما کمک خواهد کرد تا ۹۹ درصد از مسائل مربوط به اسپم ها را از بین ببرید. 

۲- دوره های آموزشی ویدیویی

در حال حاضر بازار دوره های ویدیوئی به دو دلیل داغ است.

اولا، محتوای ویدیویی براحتی قابل فهم است و مصرف کنندگان آن را به کاغذهای سفید و پست های طول و دراز وبلاگ ها ترجیح میدهند.

ثانیا، سیستم عامل های زیادی وجود دارد که میوانید از آن برای توزیع محتوای ویدیوئی استفاده کنید و نام برندتان را به گوش مصرف کنندگان صنعت خود برسانید. 

مطالب بیشتر
برترین بازاریاب های زمان (۱)

اگر بتوانید ارزش استثنایی ایجاد کنید، سهام شخصی شما به شدت افزایش خواهد یافت.

شما میتوانید فیلم های خود را بر روی یوتیوب یا ویمیو قرار دهید، اما اگر میخواهید قدرت تاثیرگذاری بر روی مخاطبانی که به دنبال آموزش آنلاین هستند را بالا ببرید، باید به فکر پلتفرم هایی مانند Teachable، Udemy و Skillshare یا یکی از هزاران بازار دوره آنلاین باشید. 

استیو مک کلونل، مدیر بازاریابی مشاغل آریل میگوید: «ویدیوی آموزشی خودآموز راهی فوق العاده برای به نمایش درآوردن تخصص شما و ایجاد اعتبار و شهرت برای شماست.

این پلتفرم پاداش کسانی است که واقعا چیزی برای آموزش و یا به اشتراک گذاری دارند.»

اگر به دنبال یک شرایط سودآور هستید، ایجاد و انتشار چنین دوره هایی می تواند ایده خوبی باشد. اگر شما چیزی برای آموزش به افراد داشته باشید، این یک راه حل عالی برای دانش جویان پردغدعه و یک ایده فوق العاده برای کسب و کار است. 

۳- وبینار

همانطور که قبلا ذکر شد، در حال حاضر محتوای ویدئویی در حال حاضر بسیار محبوب است و وبینارها نیز بخش بسیار ارزشمندی از ساختار برند شخصی است.

شما نه تنها می توانید معیارهای تعامل از یک وبینار را تجزیه و تحلیل کنید، بلکه حتی همه این کارها را می توانید با استفاده از وبینارهای از پیش ضبط شده انجام دهید.

کمپین های نرم افزاری مانند WebinarJam و EverWebinar به شما این امکان را می دهند که تمام فرآیند را به صورت خودکار انجام دهید،این پلتفرم به کاربران اجازه می دهد تا در هر زمان برای وبینار خود ثبت نام کنند و با آن وبینارهایی که به نظر زنده می آیند را ببیند.

مطالب بیشتر
قوانین شبکه های اجتماعی که هر کارآفرین باید آن را بداند

مصرف کنندگان هوشمندتر از چیزیدهستند که بیشتر بازاریاب ها فکر میکنند، پس با ادعای این که این برنامه ها زنده است، به هوش آن ها توهین نکنید – اما میتوانید یک گام بیشتر برداریدو وبینارهایی زنده برای ارتباط بیشتر ایجاد کنید. 

۴- Quora

یکی از بهترین اسرارها، Quora است. خط تگ پلتفرم که این جمله آن را به بهترین نحو توصیف میکند: “مکانی برای به اشتراک گذاشتن دانش و درک بهتر جهان.”

این یک منبع Q & A است که دریایی از سوالات در مورد صنعت و موضوعاتی است که شما می خواهید برای تبدیل شدن به متخصص در صنعت خود به آن نیاز دارید.

این یک پلتفرم بسیار مبتدی است که به شما این امکان را می دهد تا مشتری خود را پیدا کرده، با او ارتباط برقرار کنید و مخاطبان خود را بسازید.

شما می توانید از آن به عنوان سنگ بنای ساخت برند شخصی استفاده کنید و چیزی بیش از وقتی که میگذارید، تخصص و مداومت شما نیست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید