جوایز بزرگان بازاریابی

جوایز بزرگان بازاریابی

جایزه بزرگان بازاریابی

ثبت نام برای جایزه بزرگان بازاریابی تمدید شد

جوایز بزرگان بازاریابی

طی خبری که در دوم ماه می ساعت ۱ بامداد ارائه شد، فرصت ثبت نام در بزرگترین جشن متخصصان بازاریابی در انگلستان تا ۱۵ ام ماه می تمدید شد.

آخرین فرصت برای ورود به هفته بزرگان بازاریابی و دریافت جوایز بازاریابی تا ۱۵ ماه می تمدید شد و به شما ۲ هفته زمان مازاد برای پیوستن به بزرگترین هفته بازاریابی انگلستان داد.

در بین جوایز بازاریابی (Masters) یکی از جوایز ویژه از نظر حوزه عملکرد و پرستیژ می باشد که شامل ۳۶ دسته گوناگون شده و توسط نام آور ترین اشخاص در بازاریابی قضاوت و سنجیده میشود.

این جوایز تمام جنبه های حرفه بازاریابی شامل استراتژی تا اجرای آن را در بر میگیرد.

جوایزی برای بزرگان بخش بندی بازار و کانال های توزیع نیز وجود دارد که در دسته «رهبران خاص» جای میگیرند و شامل بهترین تیم بازاریابی سال، توزیع کنندگان بازار، تنوع و کمپین های مربوط به آن، بهترین استفاده از بودجه های اندک، برند سال و بازاریاب های بصری می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به منظور ثبت نام در این مسابقه به این آدرس مراجعه نمایید:

www.themastersofmarketingawards.com

چرا باید در این نشست شرکت کنید

تا بتوانید توسط بازاریاب های اصلی دیده و شناخته شوید

سفر ما به گستردگی دسته ها و گروه هایی است که مورد قضاوت و ارزیابی قرار میگیرد.

تیم ها از CMO های برندهای جهانی، مدیریان و متخصصان برندهای ارشد، هیئت مدیره و رهبران فرهنگ و تفریحات، تجارت الکترونیک و بازاریابی دیجیتال می شود.

مطالب بیشتر
ظاهر جدید زارا مد با تغییر لوگو

تمام افراد در این گروه متخصص، با تجربه و کاردان بوده و مشتاق هستند تا به بهترین بازاریابی هایی که در بازار وجود دارد، توجه کنند.

ورود به این رقابت برای شما فرصت را به همراه می آورد تا بتوانید در هفته بازاریابی یکی از کسب و کارهایی باشید که خود را در معرض مطالعات موردی گروه های بازاریابی برای تمرین و ارزیابی قرار دهید.

این ارزیابی تنها مختص به ارائه لیست های کوتاه نمیشود، در این مطالعه کسب و کار مورد بررسی، ارزیابی و تعیین عواملی میشود که برند را به بهترین جایگاه میرساند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید