خرده فروشی

خرده فروشی برندها در جمعه سیاه

خرده فروشی در جمعه سیاه

جمعه سیاه می تواند برای برندهایی که برنامه CX یا تجربه مشتری موبایلی خود را با دقت تنظیم کرده اند، یک برد در خرده فروشی به حساب آمده و فرصت های تعاملی ارزشمند و پیشرویی را به آن ها ارائه دهد.

انتظار می رود در روز جمعه سیاه بازدیدکنندگانی که با موبایل وارد سایت میشوند بر آنهایی که از دسکتاپ استفاده میکنند، غلبه کنند.

سالهاست که جمعه سیاه، که در تعطیلات آخر هفته روز شکرگذاری برگزار میشود و دوشنبه سایبری، باعث بوجود آمدن برخی از مهمترین ویژگی ها در روند خرده فروشی شده اند.

تقویم رسمی خرده فروشی در سالهای اخیر در بازارهای جهانی، از جمله استرالیا، به طور مداوم شکست خورده است. رونق تجارت الکترونیک نوید از یک روز دیجیتالی را میدهد.

جمعه سیاه سال گذشته، نیز استثنا نبود – مصرف کنندگان آمریکایی در این روز بیش از ۳ میلیارد دلار خرج کردند، که ۲/۲۷ میلیارد دلار آن به صورت آنلاین پرداخت شد – اکنون خرده فروشان بزرگ و کوچک در حال آماده شدن برای یک آخر هفته بزرگ دیگر هستند.

سال گذشته، یک سوم خریداران آنلاین از دستگاه های تلفن همراه برای خرید استفاده کردند.

این میزان در سال جاری رشد خواهد داشت، ادوبی پیش بینی می کند که خریدهایی که برای خرید آنلاین از سایت در موبایل ها انجام میشود از خریدهایی که در دسکتاپ انجام میشود پیشی خواهد گرفت.

بازاریاب ها و برندهای خرده فروشی که به دنبال یافتن بهترین فرصت در جمعه سیاه هستند، باید اطمینان حاصل کنند که پیام های تلفن همراه و مسیرهای خرید یکنواخت و بدون مشکل هستند.

مطالب بیشتر
روند بازاریابی در سال ۲۰۱۷

طبق گزارش فورستر، درحال حاضر ۱۳ میلیون استرالیایی به صورت آنلاین خرید میکنند، و پیش بینی می شود که هزینه خرده فروشی آنلاین تا پایان سال جاری به ۳۸ میلیون دلار برسد.

کاهش کوچکی که در فروش مد در دسامبر ۲۰۱۶ با جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ایجاد شده بود، نشان دهنده این امر است که دیگر پدیده فروش زیاد خرده فروشی محدود به ماه دسامبر نخواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید