راهکار بازاریابی با اتوماسیون بازاریابی

یک راهکار بازاریابی خاص برای آژانس ها و شرکت ها

موتیک خیر از رونمایی مسترو میدهد، یک راهکار بازاریابی خاص برای آژانس ها و شرکت ها

موتیک، یکی از تولیدکنندگان نرم افزارهای اتوماسیون بازاریابی با کد باز (open source) و پیشرو در این زمینه، خبر از اضافه شدن مسترو، به این نرم افزار داد.

مسترو راهکاری است که امکان داشتن چندین اکانت با مدیریت یکپارچه را میدهد. به علاوه، این شرکت خبر داد که به زودی برنامه بتا ماون، که یک راهکار هوش بازاریابی است، را به بازار عرضه مینماید.

این برنامه از قابلیت های ماشین های یادگیرنده استفاده میکند تا به بازاریابان کمک نماید تا فرصتی برای بهینه سازی و تحویل محتوا داشته باشند.

این برنامه اواخر امسال رونمایی میگردد.

این محصولات جدید علاوه بر بازاریابی ابری فعلی که شرکت ها دارند، به عنوان مجموعه ای از ابزارهای بازاریابی، به برندها اجازه میدهد تا بدون اینکه نیاز داشته باشند تا بخش ها و کانال های دیجیتال خود را به شبکه متصل نمایند ، تجربه مشتری بهتری ارائه کنند.  

این امر منجر می شود تا شرکت ها بتوانند وب سایت خود را با پلتفرم SaaS و برنامه های موبایلی خود یکپارچه نمایند و ردیابی دوره ای real-time، امتیازدهی دپارتمان ها و ایجاد محتوای دینامیک را برای آن ها ممکن می سازد و همچنین به برندها این امکان را میدهد تا در بخش بازاریابی و ایمیل های محصول، اطلاع رسانی های موبایلی و آگهی های موبایل هماهنگی بیشتری داشته باشند. 

مت جانسون، مدیرعامل موتیک، در روزنامه پرس ریلیز گفته است: «راه اندازی مسترو و رونمایی های آتی ماون ، باعث میشود تا موتیک بیشتر به عنوان یک قدرت سرکش در فضای تکنولوژی بازاریابی ظاهر شود.

مطالب بیشتر
در آینده نزدیک چگونه بدنبال اطلاعات میگردیم

کلاود بازاریابی موتیک پایانی بر اتوماسین خودکار و آهسته بازارابی است، و شرکت ها را قادر میساز تا یک تجربه شخصی و خاص با تمام ویژگی های دیجیتال ایجاد کند. 

مسترو برخی از موانع مالی و فنی موجود در مدیریت چندین حساب اتوماسیون بازاریابی و همچنین واحدهای مختلف کسب و کار، تیم های کشوری و خطوط محصول را در همان شرکت، حذف کرده است.

از همین مزیت میتوان برای آژانس های بازاریابی و دیجیتال که نیاز به مدیریت چندین حساب مشتری دارند، بهره برد. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید