ربات بازاریابی

سرمایه گذاری برای ساخت ربات بازاریابی

سرمایه گذاری ۸/۳ میلیون دلاری برای ساختن ربات بازاریابی توسط اتومات

ربات بازاریابی

شرکت اتومات سرمایه ای معادل ۸/۳ میلیون دلار برای گسترش فعالیت های بازاریابی محاوره خود خرج کرده است. بخش اعظمی از این سرمایه گذاری مربوط به توسعه مهندسی، پژوهش و تیم های تولیدی این شرکت شده است. 

این شرکت در سال ۲۰۱۶ در مونترال کانادا تاسیس شد.

این شرکت مدت ها به صورت مخفی و ناشناس ربات خود به نام «کلانی هیلیکر» را در زمینه مشاوره مد و پس از آن ربات «لورآل بیوتی گیفر» را در زمینه آرایشی و زیبایی عرضه  نمود. 

این شرکت در حال حاضر بر روی رباتی برای نشنال بانک کانادا کار میکند که این ربات نخستین سرویس مالی این شرکت خواهد بود. 

به نقل از ونجربیت، در همایشی که در سال جاری برگزار گردید، شرکت اتومات جز معدود شرکت هایی بود که به عنوان سازنده اکوسیستم نوپا در صنعت چت بات در لیست فیس بوک قرار گرفته است. 

اندی مارو، مدیرعامل این شرکت، اعلام کرد: «برای بسیاری کاملا واضح است که بزرگ‌ ترین جنبه پیام‌ رسانی و چت‌بات‌ ها، بازاریابی محاوره‌ای است که چیزی فراتر از خدمات مشتری برای ما اهمیت دارد.»

وی در ادامه گفت: که اتومات متفاوت از دیگر سازندگان ربات بازاریابی است، زیرا این شرکت با برندها همکاری میکند و باور دارد که نیازی نیست که هر ایده ای ضرورتا باید تبدیل به یک ربات شود و یا تجربه محاوره ای خوبی خلق نماید.

در حقیقت نظر ما این است که اکثر مردم در حال حاضر، محصول خوبی تولید میکنند و بسیاری از کاربران به ما درباره اینکه رویکرد کاریمان واقعا متفاوت است یا خیر، به ما نظرات خوبی میدهند.

مطالب بیشتر
نوکیا گوشی های جدید خود را به بازار عرضه میکند

ما به کاربران خود تجربه محاوره ای را ارائه میدهیم اما در بسیاری از ربات ها، مشتری چنین حسی را دریافت نمیکند. 

حدود ۸/۳ میلیون دلار بر روی این ربات ها سرمایه گذاری خواهد شد که این کار با مشارکت چند شرکت دیگر انجام میگردد،  این ربات ها با اهداف و مقاصد بازاریابی و ایجاد تجربه محاوره ای برای مشتری تولید می شود. 

با استفاه از این ربات ها سؤالات مشتریان به شکلی بهتر پاسخ داده خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید