بازاریابان

رویدادهای بیشتر برای بازاریابان

رویدادهای بازاریابی

شراکت انجمن بازاریابی با جک مورتون HK، در انتظار رویدادهای بیشتر برای بازاریابان

انجمن بازاریابی (TMS) شراکت جدیدی با آژآنس تجربیات برندهای جهانی Jack Morton Worldwide به عنوان شریک رویداد خود در نمایشگاه هنگ کنگ ایجاد کرده است.

جک مورتون و TMS برای ایجاد مجموعه ای از رویدادها برای اعضای انجمن و گردهم آیی در یک مهمانی پس از کنفرانس دست به دست هم می دهند.

یکی از رویدادهای کلیدی امسال، کنفرانس برجستۀ TMS بود. این کنفرانس از یک برنامه سخنرانی الهام بخش الهام گرفته بود که سخنرانان در آن صحبت می کردند و مسیر فکری بازاریابان را به چالش میکشیدند و به آن ها انگیزه  میدادند تا به عنوان رهبران این صنعت شجاعت بیشتری داشته باشند.

دارن چاکری، رئیس انجمن بازاریابی هنگ کنگ گفت: ”ما برای سال جاری برنامه های بزرگ فصلی در هنگ کنگ داریم که در آن تقویم کاملی از رویدادهای برای اعضایمان ارسال میشود.

در حال حاضر با مشارکت جک مورتون، ما یکی از قوی ترین تیم های منطقه را داریم تا بتوانیم به روند الهام بخشی به رهبری بازاریابی با نفوذ در جامعه تجاری محلی ادامه دهیم. “

ناتالی اکرممان، معاون اجرایی، بزرگ چین، جک مورتون، گفت: ”ما از اینکه با جامعه بازاریابی هنگ کنگ همکاری میکنیم هیجان زده هستیم و خوشحالیم که فرصت این را داریم تا در زمینه بازاریابی از سراسر منطقه در این رویداد میتوانند شرکت کنند و تاثیر گذار باشند.”

TMS یک شبکه جهانی انحصاری شامل 3000 بازرگان ارشد است. از سال 1959، این انجمن به عنوان یکی از تاثیرگذارترین محرک های بازاریابی در جامعه تجاری تبدیل شده است، و به بازاریابان ها کمک می کند تا هم در مرزها و هم درصنعت به سمت جلو حرکت کنند.

مطالب بیشتر
ابزار راهکار بازاریابی جدید PayPal

منبع: مارکتینک اینتراکتیو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید