مدیریت بازاریابی

ActionIQ موفق شد ۳۰ میلیون دلار بدست آورد

ActionIQ  نرم افزار مدیریت بازاریابی ،در راندهای دوره تامین مالی B، شرکت ۳۰ میلیون دلار بدست آورد

آندرسن هورویتز، سرپرست سرمایه گذاری شرکت ActionIQ میگوید که ActionIQ، که یک پلتفرم فعال سازی بازاریابی است، امروز اعلام کرد که این شرکت۳۰ میلیون دلار در دورۀ تامین مالی سری B بدست آورده است.

سرمایه گذاران قبلی، «سرمایه گذاری سکونیا» و «سرمایه گذاری اولین نشان» نیز به دوره تامین مالی پیوستند و Shutterstock نیز به عنوان یک سرمایه گذار جدید وارد شد.

این شرکت توسط پیشگامان بیگ دیتا تاسو آرگیروس و نیتای جوف تاسیس گردید و تاکنون ۴۵ میلیون دلار افزایش قیمت داشته است.

تاسو آرگیروس، مدیر عامل شرکت و یکی از بنیانگذاران ActionIQ، گفت: “این بودجه جدید بیشترین تاثیر را بر روی عملکرد ActionIQ داشته و باعث افزایش سرعت ما خواهد شد.

” “ماموریت ما کمک به بازاریابان است تا بتوانند با قدرت، سرعت، آزادی و بدون نیاز به نوشتن SQL یا نیاز به مهندسی فناوری اطلاعات بازاریابی نفر به نفر خود را انجام دهند.

ما بدنبال ادامه همکاری با بازاریاب ها هستیم تا بتوانیم به طریقی کارآ به اطلاعات سطوح زیرین کسب و کار آن ها ضربه بزنیم.”

ActionIQ در حال رشد سریع کسب و کار خود است تا بتواند مشتریان عمده مانند Verizon، Watch Watch، Shutterstock و دیگر مارک های بزرگ بین المللی را نیز در برگیرد.

مارتین کاسادو، شریک آندرسن هوروویتز، اذعان داشت: “جذابیتی که ActionIQ دارد تا به امروز سرمایه گذاری های ما را بسیار جذاب ساخته است.

تجربه تیم مدیریتی و درک عمیق تکنولوژی و داده های بازاریابی یک مزیت استراتژیک ما برای کمک به برترین بازاریابان B2C در جهان خواهد بود.

مطالب بیشتر
کمپین P&G برای کمک به ورزشکاران اندونزیایی

ما میخواهیم ActionIQ را به لیست شرکت های مختل شده خود اضافه کنیم.”

مارتین کاسادو به هیئت مدیره ActionIQ خواهد پیوست.

در حال حاضر این هیئت مدیره شامل دوگ لئون، شریک Sequoia و مدیر امور مالی FirstMark Capital مت تراک (ناظر هیئت مدیره) میشود که تا بتوانند روندی را که از ابتدا پایه گذاری کرده بودند، هدایت کنند.

“نایت یوف، مدیر ارشد تکنولوژی و یکی از بنیانگذاران ActionIQ، میگوید:” داستان ActionIQ در خصوص دانش و تعهد به دیدگاه بازاریابی است که درنهایت توانسته است داده های خود را مدیریت کند.

این یک مفهوم ساده است که از پیچیدگی های بزرگ جلوگیری میکند.”

با ActionIQ، بازاریابان می توانند هر سیگنال داده ای که از مشتری از یک کانال مانند وب و بازار میرسد را به همان مشتری در کانال دیگری مانند تلفن همراه بسپارند، اینکار به شرکت های بزرگ این اجازه را میدهد تا جریان داده ها را رام کند و تجربه های شخصی، یکپارچه را به صورت خودکار برای مشتری ایجاد کنند.

ActionIQ از این بودجه برای توسعه کسب و کار و گسترش تیم بازاریابی، فروش و مهندسی خود استفاده خواهد کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید