برگزاری نشست بازاریابی تاثیرگذار

نشست بازاریابی تاثیرگذار

موج ۲۰۱۷: نشست بازاریابی تاثیرگذار

۱۴ نوامبر ۲۰۱۷ ساعت ۰۹:۰۰ – ۱۴ نوامبر ۲۰۱۷ ساعت ۱۸:۰۰

http://waveinfluencersummit.com

موج ۲۰۱۷: نشست بازاریابی تاثیرگذار

ما در عصر جدیدی از تاثیرگذاری هستیم.

موج ۲۰۱۷ ، ۲۰۰ متخصص در حوزه دیجیتال و تصمیم گیرنده را در لندن مرکزی برای آخرین همفکری درباره تاثیر اجتماعی ، دفاع و تعامل گرد هم آورده است.

این نشست انقلاب بعدی بازاریابی تاثیرگذار را بررسی میکند – که در آن کارمندان برند و مشتریان تاثیرگذاران جدید به شمار میروند.

در این اجلاس وعده یک رویداد رو به تغییر داده میشود. شرکت کنندگان می آموزند که چگونه موفقتین برندها از UGC ، گیمیفیکیشن ، بازاریابی مدافع و شرکت پرسنل در تغییر آگاهی برند برای افزایش فروش استفاده میکنند.

اعتماد به تبلیغ در کمترین زمان روی میدهد. برندهایی که بدنبال یافتن راهی در بین ازدحام هستند ، می دانند که معتبرترین و قابل اعتماد ترین عامل نفوذ در خرید کسانی هستند که به آن ها بیش از بقیه نزدیک هستند – یعنی مشتریان و کارمندان آنها

در گذشته تنها دسترسی به تعداد معدودی ممکن بود ، اما درحال حاضر تکنولوژی، با استفاده از برنامه های تاثیرگذاری مشتری و کارمندان  را قادر می سازد تا بتوانند در مقیاسی حقیقی تاثیر کسب و کار را ، مدیریت کنند – و اندازه گیری شوند.

«مردم بر روی مردم تاثیر میگذارند. هیچ چیزی بیش از توصیه یک دوست مورد اعتماد تاثیر گذار نیست. یک مرجع مورد اعتماد بیش از توصیه هایی که از بهترین پیام های تلویزیونی تاثیر گذار خواهد بود. یک مرجع امین نبض تپنده تبلیغات است.»

مارک زاکربرگ

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید