شرکت آکسا

شرکت آکسا برای جهانی شدن این برند با لیورپول همکاری میکند

همکاری مشترک آکسا و لیورپول

شرکت آکسا شراکت طولانی مدتی را با لیورپول به عنوان شریک بیمه جهانی رسمی این تیم آغاز نمود

اسطوره لیگ قهرمانانی برتر فوتبال انگلیس، لیورپول (لیورپول FC) بیمه آکسا را رسما به عنوان شریک رسمی تجاری خود در زمینه بیمه جهانی خود منصوب کرد.

طی گزارشات رسیده از اخبار بیمه آکسا و لیورپول برمبنای ارزش های مشترک خود تجربه ای خلاقانه برای مشتریان، شرکا و هواداران در آسیا ایجاد می نمایند و همچنین کمک های پرمعنایی به جوامع محلی با همکاری یکدیگر، می نمایند. 

آنها میزبان رویدادهای مشارکتی متنوع، بزرگی و انحصاری خواهند بود که در مراکز تجاری اصلی آکسا در آن نواحی برگزار میشود و فرصتی برای طرفداران فراهم می آورد تا به این تیم نزدیک شوند. 

آکسا با همکاری نزدیکی که با بازیکنان، مدیر، مربیان و متخصصان سلامت لیورپول دارد محتوای منحصر به فرد و فوق العاده ای برای آن ها فراهم می کند تا از هدف مشترک برای ارتقاء سبک زندگی سالم حمایت کرده و به این هدف کمک نماید.

هدف آکسا از این کار کمک به مردم برای ساخت زندگی بهتر می باشد. 

انتظار میرود که با این مشارکت این برند در سطح جهانی دیده شود و پروفایل شرکت آکسا در میان هواداران ورزش در سراسر جهان  ملاحظه شده و خواستار بیشتری داشته باشد. 

گوردون واتسون، مدیر عامل شرکت آکسا در آسیا افزود: “لیورپول FC یکی از مشهورترین نامهای جهان در ورزش است که در سراسر آسیا طرفداران زیادی دارد.

این همکاری نه تنها این فرصت را برای مشتریان، نمایندگان، کارکنان و اعضای جوامع محلی فراهم می کند که با بازیکنان هر دو تیم مردان و زنان این غول ورزش ارتباط برقرار کند، بلکه برای ما این امکان را فراهم می آورد تا تجربیات لیور پول را در سطح جهانی در خصوص سلامت و مربیان آکادمیک ارتقا بخشیده و تجربه منحصر به فردی را برای آنان فراهم نمایید که پول امکان خرید آن را ندارد. “

مطالب بیشتر
نمایشگاه تکنولوژی بازاریابی

توماس ببرل، مدیر عامل شرکت AXA گفت این همکاری طولانی مدت پس از آنکه Interbrand اعلام کرد که آکسا برای ۱۰ سال متوالی نام برتر برندی بیمه در جهان شده و رتبه اول را بدست آورده است، آغاز شد.

وی اذعان داشتلیورپول نیز مانند ما در زمینه خود پیشرو و رهبر می باشد، که بخاطر تاریخچه دراز مدت و پرافتخارشان، احساسات قوی که جوامع به این تیم دارد و تعقیب خستگی ناپذیر موفقیت و برتری مشهور و شناخته شده می باشد.

ما منتظر دستیابی به یک موفقیت مشترک، هم درون و هم بیرون زمین، هستیم و به مشتریان خود تضمین میدهیم که هرگز تنهایشان نخواهیم گذاشت

منبع : مارکتینگ اینتراکتیو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید