پاپ آپ سرزمین عجایب

پاپ آپ سرزمین عجایب

پاپ آپ کریسمس Estée Lauder با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی کوانتوم انسان

پاپ آپ سرزمین عجایب

 

Estée Lauder برای جشن کریسمس قصد دارد کانترهای پاپ آپسرزمین عجایب استی لودررا راه اندازی کند که شامل کوانتوم انسانی، تکنولوژی اتوماتیک AI و تبدیل اسکل به آواتار سه بعدی را انجام میدهد و به مشتریان این امکان را میدهد تا آواتورهای خودشان را خلق کنند.

درکانترهای پاپ آپ سرزمین عجایب استی چرخ فلکی وجود دارد که مشتریان قادر خواهند بود در آن آواتار سه بعدی خودشان را خلق کنند و سپس این آواتار را که شامل یک فیلم واقعیت افزوده ۲۲ ثانیه ای میشود را درون یک داستان افسانه ای به نمایش بگذارند. داده ها نشان میدهد که این پروژه بیشترین فروش این شرکت را به همراه خواهد داشت. 

پاپ آپ کریسمس Estée Lauder

شرکت لوازم آرایشی استی لودر میگوید: تکنولوژی هوش مصنوعی با بهره گیری از کوانتوم انسان هشت سال است که مورد تحقیق قرار دارد و پیشرفت های زیادی داشته است.

این تلاش ها منجر به تخصص در خلق کاراکترهای مجازی، که قبلا برای محصولات هالیوود بکار میرفت،برای تمام افرادی که در شهر هستند،شد.

بر خلاف اسکن سه بعدی که در آن داده ها نمیتوانند در رسانه های غیر سه بعدی قابل استفاده شوند، تکنولوژی هوش مصنوعی کوانتوم انسان امکان اتوماسیون حقیقی خلق یک شخصیت مجازی را با تمام جزییات در عرض چند دقیقه فراهم می آورد. 

منبع: مارکتینگ اینتراکتیو

مطالب بیشتر
۱۰ شرکت برتر بازاریابی شبکه ای
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید