کلاهبرداری با تبلیغات آنلاین

کلاهبرداری با تبلیغات آنلاین

کلاهبرداری با تبلیغات آنلاین

برای بات حرف B را بزنید

یک تبلیغ عجیب و غریب برای شرکت نرم افزاری ادوبی، سال گذشته پخش شد،که در آن یک تیم خوشحال از کارکنان مدیران و کارفرمایان را نشان داد که وقتی متوجه میشدند فروششان برای «دایره المعارف آتلانتیکا» به حداقل رسیده است، سر کار بازمیگشتند.

در این تبلیغ دیده میشد که یک نوزاد دوست داشتنی با پوشک مکررا در تبلت خود گزینه «خرید» را میزند.

شرکت ها در دنیای واقعی چالش ناشران دایره المعارف خیالی را درباره تخمین صحیح تعداد مخاطبان به اشتراک میگذارند اما مشکل از سمت بات ها می باشد و نه بچه ها.

یک کلمه چهار حرفی کثیف جامعه تبلیغات را هدف قرار داده است: تقلب.

در سال جاری، فروشندگان آنلاین بیش از 140 میلیارد دلار در زمینه تبلیغات دیجیتال در سطح جهانی هزینه خواهند کرد، اما میلیاردها دلار توسط کلاهبرداران باهوش، که به اشتباه ادعا می کنند که تبلیغات توسط مصرف کنندگان دیده می شود، کسب درآمد میشود.

کلاهبرداران رایانه های شخصی را به یکرباتآلوده می کند، و این قطعه نرم افزاری در پس زمینه کار شما از وب سایت شما بازدید میکند.

کاربر نمیتواند این بات را تشخیص دهد، و برای تبلیغ کنندگان شناسایی آن تقریبا غیرممکن است زیرا این بات مانند یک کوکی حقیقی عمل میکند.

کلاهبرداران ترفند دیگری نیز دارند: آنها می توانند صدها آگهی را روی یکدیگر در یک وب سایت قرار دهند یا یک وب سایت کامل را در یک پیکسل کوچک در صفحه قرار دهند تا تبلیغ کنندگان فکر کنند تبلیغاتشان دیده می شود.

مطالب بیشتر
اسپریت فروشگاه های خود را تعطیل میکند

در هر صورت، آنها عمدا ادعا می کنندنمایش هاوکلیکبرای تبلیغات است که هیچ کس هرگز می بیند.

منبع: اکونومیست

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید