بازاریابی هوشمند و کمپین بازاریابی

آی بی ام خدمات بازاریابی هوشمند ارائه میدهد

خدمات بازاریابی هوشمند آی بی ام و راه اندازی کمپین بازاریابی موفق

خدمات جدید بازاریابی هوشمند شرکت آی بی ام به نام دیدگاه های بازاریابی واتسون،  به شرکت ها و بازاریاب ها این امکان را میدهد تا رفتار مشتریان را درک کرده و با درک آن ها تاثیر گذاری خود را افزایش داده و کمپین بازاریابی موفقی داشته باشند. 

این شرکت خبر از ارائه خدمات نوینی در زمینه بازاریابی هوشمند داده است که بر پایه تحلیل رفتار مشتریان عمل کرده و بدینوسیله موفقیت کمپین های تبلیغاتی شرکت ها را افزایش میدهد.

با بهبود و ارتقا درک بهتر رفتار مشتریان میتوان کمپین های بازاریابی هوشمند و هدفمند بهتری ترتیب داده و توجه افراد را بیشتر جلب کرد. علاوه بر آن درک رفتار مشتری منجر به وفاداری آن ها به یک برند تجاری می شود.

این ابزار با ارزیابی ایمیل های ارسالی، فعالیت های انجام شده در شبکه های رسانه ای، محتوای چند رسانه ای و اطلاعات ذخیره شده و بدست آمده از افراد و همچنین داده های موجود در سرویس کلود قادر به پیش بینی رفتارهای اصلی و کلیدی صاحبان مشاغل و ارتقای احتمال موفقیت در کمپین های بازاریابی کمک میکند.

این خدمات به طور گسترده‌ای مبتنی بر فناوری هوش مصنوعی و خدمات کلود است و استفاده از آن برای پیش‌بینی رفتار مشتریان در قبال یک محصول یا آگهی تبلیغاتی جدید بر مبنای رفتارها و خریدهای قبلی آنان نیز ممکن است. آی.بی.ام هنوز هزینه استفاده از این خدمات را اعلام نکرده است.

مطالب بیشتر
موثرترین استراتژی بازاریابی آنلاین
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید