کمیپن چند رسانه ای کالوین کلین

کمیپن چند رسانه ای کالوین کلین

کمیپن چند رسانه ای کالوین کلین

کالوین کلین کمپین چند رسانه ای پاییزه 2018  خود را با نام جین جدید راه اندازی کرد

کالوین کلین اعلام کرده است که کمپین کالوین کلین جینز، در سال 2018 ویژگی های جدید جین های جدید کالوین کلین را به نمایش میگذارد که توسط راف سیمونز مدیر ارشد خلاقیت طراحی مجدد شده است.

با توجه به دیدگاه منحصر به فرد آمریکایی این برند، نمونه های اولین جین کلاسیک، مانند ژاکت و پیراهن، با توجه به یک دیدگاه جوانانه به روز می شود.

واژگان بصری جدیدی با توجه به گرافیکی، رنگ آمیزی الهام گرفته از اصول مدرن، و آرم لوگو کالوین کلین جین بازسازی شده است.

سیمونز اظهار داشت: ”ما میخواهیم با این کمپین، آمریکای امروز را به نمایش بگذاریم و دیدگاه بصری قدرتمندی را که بازتابی از جهت گیری جین های جدید کالوین کلین است به جامعه بیاوریمبرندی که اصالت و جوانی را در هسته خود دارد.”

نتیجه این کمپین یک نمایش فردگرا است که به طور همزمان ایده هدف جمعی را بررسی می کند، که بازتابی از مجموعه جدید استتکه هایی ضروری که به تنهایی در کنار یکدیگر قرار می گیرند، یک لباس جین جدید و یک راه جدید برای پوشش جین است.“

بازتاب گسترده ای از این کمپین در یک سری عکس که در آن تقریبا ۳۶ نقر از تمام نقاط دنیا با لباس های جین دور هم هستند، نمایش داده شده است.

عکس های این گروه توسط عکاس ویلی وندرپیر گرفته شده است، این عکس بر روی یک بیلبورد بزرگ با قاب الفبایی الهام گرفته از پرچم آمریکا قرار داده شده استیک نمای تصویری که بخشی از چیزی بزرگتر است.

مطالب بیشتر
جام super Bowl ad meter

این کمپین شامل مدل های خواهران و برادران Kaia و Presley Gerber، و همچنین سفیران نام تجاری Lulu Tenney، Fernando Albaladejo، Dylan Christensen و Ernesto Cervantes و لیستی از استعدادهای در حال ظهور است.

کمپین چند رسانه ای که با همکاری لویید انجام شده است، فصل بعدی جنبش #MYCALVINS است و نخستین تغییر اجتماعی را در بر میگیرد.

این کمپین در سطح جهانی به نمایش گذاشته خواهد شد و با استفاده از محیط های دیجیتالی، اجتماعی و تاثیر گذار، با محتوای گسترده دیجیتال در سراسر سیستم عامل های اجتماعی در طول فصل نمایش داده می شود.

منبع: مارکتینگ اینتراکتیو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید