بازاریابی نگرش

بازاریابی نگرش
۵ (۱۰۰%) ۳ votes

بازاریابی نگرش

همانطور که میدانیم با ورود رقبای داخلی و خارجی بزرگ و کوچک به عرصه تولید، تجارت و خدمات ایران تبدیل به یک میدان رقابتی بزرگ و تنگاتنگ شده است. در چنین فضایی توجه و بکارگیری بازاریاب های موفق و خبره، امری ضروری و لاجرم به شمار می آید و اگر این مورد را نادیده بگیرید به سرعت از صحنه رقابت حذف خواهید شد. بازاریابی های جدید با روش هایی که پیشتر می شناختیم تفاوت های بی شماری کرده است و مدیران و صاحبان شرکت ها باید بدانند که دیگر با استناد به روش ها و تجربیات پیشین راه به جایی نخواهند برد.

از اینرو شرکت ها نیاز به یک مشاور بازاریابی دارند تا بتوانند برای خود برنامه های جامع بازاریابی تدوین کرده و با استفاده از این برنامه های جامع شرکت را به سر منزل مقصود برسانند ولی متأسفانه این روز ها با اینکه ضرورت استفاده از مشاوران بازاریابی بیشترشده است برداشت های نادرست از حرفه مشاوره بازاریابی نیز افزایش یافته است. برخی ، مشاوره بازاریابی را به معنی مشاوره با تیم بازاریابی شرکت و استفاده از نظرات آنها می دانند . برخی دیگر مشاور بازاریابی را در حد یک مدیر بازاریابی می دانند و فکر می کنند اگر یک مدیر بازاریابی خوب استخدام کنند در واقع یک مشاور بازاریابی هم دارند . عده ای هم فکر می کنند مشاوره بازاریابی به معنی خواندن چند کتاب در این زمینه و شرکت در دوره های بازاریابی است . در بهترین حالت بعضی ها مشاور بازاریابی را با اساتید دانش بازاریابی اشتباه می گیرند و استفاده از توصیه های آنها را بمعنی مشاوره می دانند در حالیکه یک مشاور بازاریابی خیلی برتر و بالاتر از این موارد بوده و چیزی ورای جملاتی است که در بالا گفته شد. بکارگیری یک مشاوره بازاریابی رمز موفقیت شما در بازار کسب و کارتان به حساب می آید.

مشاور بازاریابی به برند شما اعتبار و به کسب و کارتان رونق می بخشد و با استفاده از دید بلند مدت خود بازار را برای چندین سال بعد رصد کرده و بهترین استراتژی ها را برای پیشرفت گام به گام و قدم به قدم در طولانی مدت در اختیار شما قرار میدهد.

گروه نگرش در این مسیر نیز همگام با شما و در کنار شما خواهد بود.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 13 =