جواز ساختمانی

جهت آگاهی از متراژ جواز ساختمانی متعلقه به ملک خود ( دستور نقشه ، تعداد طبقه ، تعداد واحد ) بر اساس ضوابط معماری و شهرسازی شهرداری کرج به قسمت جواز شهرداری مراجعه فر مائید.

طراحی معماری

در زمینه طراحی پروژه های گوناگون،با آگاهی کامل از ضوابط شهرسازی،آشنایی و همکاری با دفاتر شهرداری-سازمان نظام مهندسی-آتش نشانی و ادارات دیگر،توانایی ارائه خدمات از وهله فاز صفر پروژه تا مرحله پایانکار در کوتاهترین زمان ممکن را دارد

ادامه مطلب  

طراحی سازه

تیم مهندسان محاسب سازه ما،مهندسان معروف سازمان نظام مهندسی البرز با علم و تجربه زیاد در طراحی سازه،از ترفند های خود در جهت بهینه سازی اقتصادی در سازه پروژه های ساختمانی به بهترین شکل استفاده می نمایند.

ادامه مطلب  

طراحی داخلی

با تسلط کامل بر اصول زیبایی شناسی،فرم شناسی،ترکیب رنگ و آشنایی با متریال های روز موجود در بازار و رده قیمتی تمامی ابزار و متریال های طراحی داخلی و سابقه طولانی در این حیطه،مفتخر است شما را در امر معماری داخلی پروژه تان یاری نماید.

ادامه مطلب  

طراحی نما

با تسلط کامل بر ضوابط شهرسازی و همچنین اصول زیبایی شناسی،فرم شناسی،منظر شهری و اصول اجرایی، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در کوتاهترین زمان ممکن ،با بهترین کیفیت و دقت طراحی بالا،با کمترین هزینه می باشد.

ادامه مطلب  

طراحی های زیبا و به روز متناسب با علم طراحی روز دنیا. زیبایی فضای زندگی خود را به ما بسپارید


برای مشاهده لیست اینجا را کلیک کنید
طراحی های زیبا و جذاب معماری در کوتاهترین زمان ممکن و کمترین هزینه ممکن. قابلیت های تیم طراحی شامل:

قابلیت تغییر کاربری ملک های خاص(با توجه به توضیحات بخش مربوطه) به کمک طرح توجیهی پیشنهادی ارائه شده به شهرداری.

قابلیت تامین حداکثر تعداد پارکینگ مورد نیاز ملک شما(چه در مرحله اخذ جواز چه در مرحله اجرا) و .....

دیدگاه کلی مجموعه ما ،ایجاد بستر مناسب جهت آگاه سازی فعالان ملکی و سرمایه گذاران و تداعی رویای موفقیت آنها در پروژه های ملکی با ارائه خدمات صادقانه،کامل و منحصر به فرد.

  • زیبایی
  • نوآوری
  • کیفیت 
  • سرعت و دقت
اطلاعات بیشتر در مورد ما