ساختار تبلیغاتی یوتیوب

ساختار تبلیغاتی یوتیوب

ساختار تبلیغاتی یوتیوب

استخدام ده هزار نفر برای نظارت ویدیوهای یوتیوب

یوتیوب یکی از محبوبترین پلتفرم های ویدیویی می باشد که در مدتی کوتاه به محبوبیت زیادی رسید. در این سال ها اخبار زیادی در خصوص مشکلات این پلتفرم و ساختار تبلیغاتی یوتیوب و محتوای نامناسب شنیده شده است که سال گذشته یوتیوب اقدام به بررسی و تصیم برای رفع آن نمود.

یوتیوب به منظور مبارزه با محتویات نامناسب نظیر محتوایت افراط گرایانه، خشونت آمیز و .. با استفاده از تکنولوژی ماشین های یادگیرنده سعی در بررسی تمام محتویات و حذف محتویات نامناسب از پلتفرم و ارائه ساختار تبلیغاتی یوتیوب داشته است. اما دیده شده است که ماشین های یادگیرنده برخی از تولید کنندگان محتوا را به اشتباه نامناسب دانسته و ویدیوی آنها مورد حملات یوتیوب قرار میگیرد و محتویات سالم آن ها اشتباها پاک میشود.

 

سال گذشته مدیرعامل یوتیوب،سوزان وجسیکی در خصوص ساختار تبلیغاتی یوتیوب اعلام کرد برای غلبه بر این مشکل و شناسایی بهتر ویدیوهای نامناسب و حذف نشدن ویدیوهای مناسب به اشتباه، اقدام به استفاده از نیروی انسانی می نماید. وی اعلام کرد که تا کنون بیش از ۲ میلیون ویدیو به صورت دستی بررسی شده و سیستم ماشین های یادگیرنده بدین ترتیب ارتقا یافته و هوشمند تر شده است.

وی در ادامه اذعان داشت به منظور ادامه گسترش و پیشرفت کارکنان این بخش را افزایش داده تا بتواند بهتر ویدیوها مناسب را از دسته نامناسب ها جدا کرده و این موارد را بررسی کنند. تعداد این کارکنان ۱۰ هزار نفر است.

مطالب بیشتر
گوگل، آمازون و اپل را شکست می دهد

او در پایان هم اعلام کرد که یوتیوب قرار است سیاستهای جدیدی را نسبت به تبلیغات و تبلیغکنندگان اتخاذ کند که طی آن تبلیغات، متناسب با محتویات پخش خواهند شد و کارکنان جدید یوتیوب مستقیما مسوولیت بررسی همخوانی تبلیغات با محتویات را برعهده خواهند گرفت. گفته میشود یوتیوب طی چند هفته آینده جزئیات این تصمیمات را با تبلیغکنندگان و سازندگان ویدئو در یوتیوب بهاشتراک خواهد گذاشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید