تبلیغات یوتیوب

یوتیوب محیطی امن برای تبلیغات

تبلیغات یوتیوب

یوتیوب برای اینکه نشان دهد تا چه میزان برای برندها امنیت به میان میآورد، ویل اسمیت را آورد

 

یوتیوب برنامه های جدیدی از ستارگان بزرگ مانند ویل اسمیت را در برندکست سالانه خود به عنوان یک تبلیغ قرار داد تا به تبلیغ کنندگان نشان دهد که یوتیوب محیط امنی برای ایجاد برند است.

در رویداد NewFront روز سه شنبه، مدیران یوتیوب در مراسمی که در سالن رادیوستی نیویورک برگزار شد شرکت کردند تا در آن از ویدیوهای تبلیغاتی اولیه ای که در Google Preferred ایجاد شده بود، رونمایی کنند.

این برنامه در سال های گذشته مورد انتقادهای زیادی قرار گرفته بود زیرا کیفیت آن زیر سوال بود. یوتیوب میخواهد به تبلیغ کنندگان نشان دهد که میتوانند وارد این پلتفرم امن شوند.

برای کسانی که هنوز متقاعد نشده بودند، این شرکت یک مورد قدرتمند دیگر را انجام داد و بررسی کرد: اکنون ۱/۸ میلیارد نفر از مخاطبین هر ماه در این پلتفرم فیلم ها را تماشا میکنند.

مدیرعامل یوتیوب، سوزان وجکیکی این عدد را اعلام کرد و پیامی که اعلام این عدد به همراه داشت، روشن بود: شاید محافظت از پلتفرمی به این بزرگی سخت باشد، اما برای تبلیغ کنندگان دسترسی به تعداد زیادی از افراد را آسان میکند.

این حجم زیاد مخاطبان است که موجب می شود علیرغم اینکه میتواند موجب شود، فیلم های تبلیغاتی برندها بخاطر آزار به خاطر نمایش دائم بر روی  صفحه، بلاک شوند باز هم موجب دست کشیدن تبلیغ کنندگان از یوتیوب نمیشود.

مطالب بیشتر
نانوویژن | هوشمند سازی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید