بازاریابی تاثیرگذار

IZEA محصول واقعیت افزوده را برای بازاریابی تاثیرگذار معرفی کرد

IZEA محصول واقعیت افزوده را برای بازاریابی تاثیرگذار معرفی کرد

IZEA، شرکت (NASDAQ: IZEA)،اپراتور شرکت  IZEAx، اولین بازاری که برندها و ناشران را با خلق محتوای تاثیر گذار به هم متصل میکند،خبر از «پشتیبانی واقعیت افزوده» داده است. اولین نوع از این سرویس، مشتریان IZEA را قادر می سازد تا از طریق برنامه، دارایی های سه بعدی را به محتوای شبکه اجتماعی تاثیرگذار تبدیل کنند، و از آن برای تولید عکس و ویدیو مناسب برندها برای بازاریابی تاثیر گذار در تمام  پلتفرم های اجتماعی پیشرو استفاده شود.

Augmented Sponsorship ™ تکنولوژی ARKit را در سیستم عامل iOS 11 که برای iPhone 8 و iPhone X منتشر شده است، بهینه کرده. این قابلیت برای آیفون های ۶S و بالاتر نیز قابل استفاده است. ARKit قرار دادن اشیاء و انیمیشن های سه بعدی مجازی در محیط های واقعی را ساده سازی میکند.

تد مورفی، موسس و مدیر عامل شرکت IZEA، میگوید: “ما برای برندها یا آژانس های تبلیغاتی توزیع محتوای AR به محتوای تاثیر گذار را با استفاده از ابزارهای گردش کار موجود در IZEAx، آسان کرده ایم. پلتفرم ما هدفمند گذاری دینامیک و ارسال دارایی های سه بعدی به افراد تاثیرگذار را ممکن میسازد و این بازاریاب های تاثیرگذار را قادر می سازد تا شیء مجازی را تغییر داده و آنها را در فرآیند ایجاد محتوا قرار دهند. این یک راه کاملا جدید در بازاریابی تأثیرگذار است که با برندها ارتباط برقرار کرده و کمک میکند تا محتوا بصری حمایتی را برای مخاطبان خود تولید کند. “

IZEA اولین کمپین Augmented Sponsorship خود را با CORT، پیشرو در ارائه خدمات نظیر اجاره مبلمان برای خانه و اداره، راه اندازی کرده است. CORT از تکنولوژی IZEA برای ارائه مدل های سه بعدی مبلمان برای تاثیرگذاری در رسانه های اجتماعی استفاده می کند،اینکار به آنها این امکان را می دهد تا مبلمان مجازی را در خانه قرار داده و تجربه خود را با دوستان و پیروان خود به اشتراک بگذارند.

مندی الیور، مدیر بازاریابی آنلاین CORT، گفت: “توانایی ما دیگر محدود به برگزاری کمپین های بازاریابی اثرگذار به کمک بهره گیری از تامین محصولات فیزیکی به مشتریان نیست.” “واقعیت افزوده به ما این امکان را میدهد تا واقعیت مجازی بسط یافته خود را به تاثیرگذاران نشان دهیم، و مبلمان و وسایل را در خانه های آن ها قرار دهیم و این تجربه را با بیننده به اشتراک بگذاریم. ما میتوانیم افراد بیشتری را در کمپین بازاریابی اثرگذار شریک کنیم و هزینه های عملیاتی شیوه های سنتی را کاهش دهیم.

IZEA سابقه نوآوری در فضای بازاریابی تأثیرگذار دارد. این شرکت اولین پلتفرم پست های پشتیبانی شده از وبلاگ، توییت های حمایت شده و ثبت نام های پشتیبانی شده را ایجاد کرد. از زمان آغاز فعالیت در سال ۲۰۰۶، این شرکت بیش از ۳/۵ میلیون معامله را برای برندها و سازندگان انجام داده است.

مورفی ادامه داد: “پلتفرم IZEAx چارچوبی را برای ما فراهم می کند تا ابزارهای ایجاد محتوا جدید را برای تاثیرگذارانی که میخواهند بدون راه حل تکنولوژی کار را به پایان برسانند امکان پذیر میکنند.حمایت های افزوده به ویژه برای محصولاتی که به سختی فروش می روند و یا گران قیمت هستند برای ارائه به بازاریابی تاثیرگذار، مانند مبلمان و یا جواهرات، مفید است، همچنین طیف وسیعی از امکانات خلاقانه را در خارج از محدوده محصول ایجاد می کند.” مورفی می گوید: “ما می توانیم پرواز یک ابرقهرمان را در یک ویدیو تأثیرگذار داشته باشیم .”

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید