سایپروسام

سایپروسام

سایپروسام

سازمان بازاریابی نگرش ٬ نماینده انحصاری سایپروسم در ایران

هریک از ما تعریف متفاوتی از موفقیت برای خود داریم و راه های رسیدنمان به موفقیت متفاوت است.

شرکت سایپروسام در راستای گسترش حیطه فعالیت خود و ورود به بازار ایران اقدام به همکاری با سازمان بازاریابی نگرش نموده است و سازمان بازاریابی نگرش در سال ۱۳۹۴ نماینده انحصاری شرکت سایپروسم در ایران میباشد که این امر باعث ایجاد یک کانال ارتباطی با بیش از ۲۰۰ شرکت قبرسی شده است.

شرکت سایپروسم با مرکزیت قبرس به مدت ۳۰ سال در زمینه لینک سازی و ایجاد ارتباط بین شرکت ها و کسب و کارها فعالیت داشته و در حال حاضر متشکل از ۳ شرکت میباشد.

ادغام این سه شرکت برای دستیابی به تخصص متمرکز بیشتر است.

سایپروسام در زمینه پل سازی و ایجاد ارتباط بین کسب و کارهای بزرگ و کلان فعالیت دارد و تعدادی از فعالیت های آن شامل مشاوره کسب و کار عمومی، بازاریابی و تحقیقات بازار می شود.

این شرکت در کشورهای یونان، قبرس و ایران فعالیت داشته و بخشی از زمینه هایی که در آن فعال هستند سلامت و بهداشت، ISO، مصالح ساختمانی، مشاوره توریسم و … می باشد.

در این همکاری سازمان بازاریابی نگرش اقدام به گسترش بازار مشتریان سایپروسم در ایران نموده و همچنین شرکت های ایرانی که امکان صادرات تولیدات آنها به کشور قبرس ٬ یونان و مصر امکان پذیر باشد به این سه بازار بزرگ معرفی شده و بدین طریق میتوان شاهد رشد هرچه بیشتر شرکت ها در این کشورها بود.

مطالب بیشتر
اپلیکیشن بازاریابی تاثیرگذار IndaHash
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید