نشست بازاریابی و فروش

نشست رهبران بازاریابی و فروش

نشست رهبران بازاریابی و فروش

۲۲ می ۲۰۱۹ ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۳ می ۲۰۱۹ ساعت ۱۹:۰۰

بارسلونا،اسپانیا

نشست بازاریابی و فروش برای بدست آوردن دید عمیق تر نسبت به قلمرو پرتنش و چالشی امور بازاریابی و فروش و رهبران این شرکت ها در بازار طراحی شده است.

بازیگران اصلی این صنعت نظیر تلکام،بانکداری،خرده فروش ها، شرکت های تکنولوژی، تجارت الکترونیک و سایر صنایع داستان های کاری خود و درس هایی که در تغییرات دیجیتالی، آگاهی برند، استراتژی های بازاریابی و فروش جدید، تاثیرات تکنولوژی بر روی بازاریابی و فروش و گام های اصلی بعدی در سفر خود برای تبدیل شدن به شرکت های بهتر با هدف تاثیر گذاری بیشتر اجتماعی به اشتراک می گذارند.

در نشست بازاریابی و فروش شما درباره چگونگی بکارگیری تمام این روندها در پروسه داخلی و دپارتمان های شرکتی یاد میگیرید و یاد میگیرید چگوی این تغییرات بازار را بکار ببندید و این روش ها را در کارهای هر روزه خود بکار ببندید و داستان های الهام بخشی درباره اینکه چطور میتواند این روندها به کسب و کار شما کمک کند،بشنوید.

به این مباحث انرژي بخش و نبرد ایده ها بپیوندید تا بیاموزدی که چگونه آینده رهبران بازاریابی و فروش را بکار ببندید و با متخصصان ارشد ارتباط برقرار کرده و داستان های آن ها را بیاموزید. بشنوید و الهام بگیرید.

ثبت نام

مطالب بیشتر
قوانین انگلستان درباره تبلیغات جنسیتی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید