اپلیکیشن بازاریابی

اپلیکیشن بازاریابی تاثیرگذار IndaHash

اپلیکیشن بازاریابی IndaHash آماده ارائه ارز کدگذاری شده برای بازاریابان تاثیرگذار شبکه های اجتماعی است

اپلیکیشن بازاریابی تاثیرگذار با نام IndaHash، که در سال ۲۰۱۶ راه اندازی شد، آماده ارائه ارز کدگزاری شده است که به برندها این امکان را میدهد بجای اینکه از دلارهای فیزیکی استفاده کنند مستقیما به تاثیرگذاران شبکه های اجتماعی با پرداخت های شبه بیتکوین مجاز پول پرداخت نماید.

IndaHash اعلام کرده است که در اواخر ماه جاری با پیش فروش ICO(پیشنهاد اولیه قیمت سکه بیتکوین) کار خود را آغاز مینماید و اینکار به مدت یک هفته تا ۸ نوامبر به طول خواهد انجامید.

IndaHash با بیش از ۳۰۰ هزار کاربری که در رسانه اجتماعی دارد ، با استفاده از ارتباط دادن برندها به مخاطبین جهانی، جای خود را در بین بیش از ۷۰ کشور باز کرده است.

شرکت هایی مانند مک دونالد، Milka، KFC، نیوبالانس، کوکاکولا و پپسی، از جمله شرکت هایی هستند که با بکارگیری تاثیرگذاران شبکه های اجتماعی و بیش از ۱۲۰۰ کمپینی که تا به امروز ایجاد شده است از این اپلیکیشن استفاده کرده اند.

با توجه به گفته باربارا سولتیسینسکا، موسس IndaHash.com، «این امر برای کسب و کارهایی که میخواهد ارزهای کدگزاری شده داشته باشند بسیار مناسب است.»

به گفته وی: «با معرفی سکه IndaHash یا همان IndaHash Coin ما میخواهیم جهان بازاریابی تاثیرگذار را تشویق کرده و در رابطه با همکاری با برندها و توسعه مخاطبان آن ها انقلابی ایجاد نماییم.

با اینکار طیف وسیعی از مشکلات و چالش هایی که بین تاثیرگذاران، برندها و طرفداران وجود دارد برطرف خواهد شد.»

مطالب بیشتر
سهم آمازون از کیک تبلیغات

یکی از بزرگترین چالش هایی که در حال حاضر وجود دارد زمان پرداخت برندها به تاثیرگذاران است.

درحال حاضر، ۳۰ تا ۶۰ روز زمان میبرد تا پرداختی ها به دست تاثیرگذاران برسد، اما از طریق مشارکت برندها با IndaHash، تبلیغ کنندگان می توانند بلافاصله به تاثیرگذاران هزینه پرداخت کنند.

اگرچه برخی از افراد هنوز درباره ارزش ارزهای کدگزاری شده مطمئن نیستند، اما تاثیرگذاران میتوانندسکه های خود را در صرافی ارزهای کدگزاری بفروشند و یا آنها را برای دریاف دلار این سکه ها را مستقیما به IndaHash بدهد و دلار بگیرند.

ارزش بیتکوین در حال حاضر ۵۹۲۹ دلار آمرکا می باشد و با روندی که این ارز در پیش گرفته است، از نظر علمی حرکت به سمت ارزهای کدگذری آسان شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید